O firmie

ABOUT DREW-MARK

Założona w 1993 roku, Fabryka Mebli DREW-MARK to Polska rodzinna firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości krzeseł, foteli i stołów.

Jako producent, Drew-Mark prowadzi sprzedaż dla klientów profesjonalnych: sklepy meblowe (Detal) oraz klientów kontraktowych (Umowa).

Dumę  z zaufania swoich klientów, Drew-Mark zamierza ją utrzymać. Jest to powód, dlaczego pracownicy poruszają niebo i ziemię, aby spełnić żądania i patrzy przed siebie na oczekiwania swojego klienta: Innowacyjne wzornictwo, duży wybór modeli, możliwość pracy na tkaninach i skórach przesłanych przez klienta , skuteczna kontrola jakości, elastyczność logistyki i jakościowy serwis.

Przynajmniej raz, każdy klient otrzymuje usługę na którą zasługuje, niezależnie od wartości lub ilości jej zlecenie.

Drew-Mark jest kluczowym producentem krzeseł w Polsce. Zatrudnia około 100 wykwalifikowanych osób.

Z całym zaangażowaniem nasza firma nieustannie odnawia i aktualizuje obecną gamę produktów jednocześnie tworząc nowe formy dzięki nowym technologią. Zawsze uwzględniając najbardziej podstawowe wartości, które posiadamy: wybór / komfort siedzenia i trwałość.

o firmie

 

Produkujemy nasze kolekcje od początku do końca A-Z.

Przy zakupie wszystkich wymaganych materiałów drewno/ pianki / tkanin itp, możemy kontrolować każdy aspekt wzdłuż procesu produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym, oczywiście przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.
Posiadamy także certyfikat FSC ® promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata .

Nasz komfort i jakość jest rezultatem ponad dwudziestu lat badań, refleksji i ciągłego doskonalenia.

Oferta

Drew-Mark oferuje szeroką gamę produktów: krzesła, fotele, stołki barowe, stoły.

Wszystkie nasze produkty dostępne są w ponad 11 możliwych opcjach wybarwienia.

Ale to nie koniec! – Z przyjemnością informujemy, że jeśli projekt wymaga unikalnego wykończenia z określonego materiału, modyfikację produktów lub wykończenie z powierzonej przez klienta tkaniny, nie stanowi to dla nas problemu wręcz przeciwnie. Wystarczy uzgodnić szczegóły a my zorganizujemy resztę.

Nasza struktura jest prosta – zatrudniamy odpowiednich ludzi z odpowiednim podejściem do zrobienia odpowiedniego zadania w odpowiednim czasie – i wszyscy jesteśmy tu aby Ci pomóc!